fbpx

Usługi

SPRZEDAŻ
NIERUCHOMOŚCI

Nasi eksperci zadbają o to, aby Twoje mieszkanie zostało należycie przygotowane do sprzedaży. Dopilnują wszelkich formalności oraz wyręczą Cię w działaniach związanych z ogłaszaniem, promowaniem i prezentowaniem Twojej nieruchomości. Sprawnie przeprowadzimy cały proces sprzedaży.

Do stworzenia oferty podchodzimy profesjonalnie poprzez przygotowanie nieruchomości do sprzedaży przez tzw. Home staging oraz wykonanie wysokiej jakości zdjęć przez fotografa. Zajmujemy się marketingiem i promowaniem oferty na wielu kanałach social media.

Zobacz szczegóły

ZAKUP
NIERUCHOMOŚCI

Poszukujesz mieszkania dla siebie, ale nie masz wystarczająco czasu, aby dobrze się tym zająć? Nasi agenci zrobią to za Ciebie. Po dokładnej analizie wymagań dotyczących przyszłego mieszkania zaproponujemy Ci oferty skrojone idealnie dla Ciebie.

Zaprezentujemy Ci nieruchomości spełniające Twoje kryteria oraz przeprowadzimy Ciebie przez cały proces zakupu, tak abyś czuł się spokojniei bezpiecznie wydając z pewnością nie małą sumę pieniędzy na wymarzoną nieruchomość.

Zobacz szczegóły

WYNAJEM
MIESZKAŃ

Posiadasz nieruchomość na wynajem i nie masz czasu znaleźć najemcy? Nasi agenci Ci w tym pomogą. Zajmiemy się poszukiwaniami oraz wszelkimi formalnościami. Znalezienie dobrego najemcy nie jest rzeczą prostą, dlatego jeśli potrzebujesz pomocy i nie chcesz zajmować się całym procesem – pomożemy Ci w tym.

Przekonasz się, że można szybko i wygodnie znaleźć najemcę, a Twoja nieruchomość inwestycyjna, szybko zacznie na siebie zarabiać.

Zobacz szczegóły

MIESZKANIA
INWESTYCYJNE

Chciałbyś zainwestować swój kapitał na rynku nieruchomości? Dzięki nam możesz zbudować swój portfel mieszkań przeznaczonych na najem. Współpracujemy z klientami inwestycyjnymi, którzy chcą pomnażać swój majątek poprzez zakup nieruchomości na wynajem.

Jeśli myślisz o tym, aby zabezpieczyć kapitał przez inflacją i zbudować sobie na przyszłość pasywny dochód, zapraszamy do kontaktu. Dostarczymy Ci nieruchomość, jakiej poszukujesz.

Zobacz szczegóły