fbpx

O nas

POZNAJ NASZYCH AGENTÓW

MARLENA WYSOCKA

Agentka nieruchomości

Marlena jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, a swoją przygodę związaną z nieruchomościami zaczęła już podczas studiów na kierunku wycena nieruchomości. Pierwsze praktyczne kroki w branży stawiała zajmując się zarządzaniem najmem, ale to sprzedaż mieszkań skradła jej serce.
Miła, otwarta, kreatywna, energiczna w działaniach i dążeniu do realizacji wyznaczonych celów. Z niebywałą empatią, przez co jest otwarta na potrzeby i uczucia ludzi.
Wolne chwile wypełnia psim „dzieckiem” i oczekiwaniem na kolejny wyścig Formuły 1, której tak jak i pizzy jest wielką fanką. Pasjonują ją egzotyczne podróże, uwielbia spacery oraz chillout w domowym zaciszu. Perfekcjonistka. Najlepiej czuje się kiedy ma wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik.

EWELINA JAWORSKA

Agentka nieruchomości

Ewelina pierwsze kroki w nieruchomościach stawiała zdobywając wiedzę podczas studiów z zakresu gospodarowania nieruchomościami, ale poza teorią to również zainteresowanie psychologią pozwala jej jeszcze lepiej rozumieć cele i potrzeby klientów. Współpracując z ludźmi, na pierwszym miejscu stawia na zaufanie, otwartą komunikację oraz wzajemny szacunek. To dla niej filary wartościowej relacji, satysfakcjonującej obie strony. W pracy agentki ceni sobie brak monotonii oraz możliwość pracy z różnorodnymi ludźmi. To właśnie brak nudy i ciągłe bycie „w biegu” napędza ją do działania i pozwala codziennie z nową energią wypełniać obowiązki. Poza nieruchomościami pasjonuje się wieloma rzeczami, ale w szczególności sportem. Każda aktywność fizyczna doładowuje ją pozytywnymi emocjami, pozwala odreagować i spojrzeć na przeszkody z dystansu. Uwielbia też spędzać czas blisko natury, odkrywać dotąd nieznane jej miejsca oraz smaki – ponieważ gotowanie to również jej pasja.

KATARZYNA KASPROWICZ

Agentka nieruchomości

Kasia od zawsze interesowała się rynkiem nieruchomości i właśnie dlatego zdecydowała się na tę ścieżkę kariery. Skończyła studia licencjackie z zarządzania inwestycjami i nieruchomościami oraz magisterskie z wyceny nieruchomości.
W relacji z drugą osobą zawsze daje z siebie 100%. Jest optymistką, która swoim uśmiechem i chęcią do działania zaraża wszystkich wokół. W życiu kieruje się zasadą „traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”. Najważniejszy jest dla niej szacunek do drugiej osoby. W relacji z klientami zawsze jest szczera i empatyczna.
W wolnych chwilach Kasia realizuje się wokalnie. Uwielbia też podróżować i odkrywać świat.