fbpx

O nas

POZNAJ NASZYCH AGENTÓW

JULIA KUŚNIERCZAK

Agentka nieruchomości

Julia swoją przygodę z nieruchomościami zaczęła właśnie u nas i od razu odnalazła się w tej pracy. Studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku handel i marketing. W pracy zawsze daje z siebie 100% i dąży do ciągłego rozwoju i nabywania nowych umiejętności. Jest niezwykle energiczna, zawsze uśmiechnięta sprawia, że wszystkim wokół poprawia humor. Interesuje się również psychologią dzięki czemu jej podejście do Klienta jest indywidualne, a co za tym idzie jest w stanie poznać jego preferencje i nawiązać owocną współpracę. Cechują ją skrupulatność, szczerość i profesjonalizm. W wolnych chwilach Julia realizuje się wokalnie oraz trenuje jazdę konną co jest jej pasją.

KATARZYNA KASPROWICZ

Agentka nieruchomości

Kasia od zawsze interesowała się rynkiem nieruchomości i właśnie dlatego zdecydowała się na tę ścieżkę kariery. Skończyła studia licencjackie z zarządzania inwestycjami i nieruchomościami oraz magisterskie z wyceny nieruchomości.
W relacji z drugą osobą zawsze daje z siebie 100%. Jest optymistką, która swoim uśmiechem i chęcią do działania zaraża wszystkich wokół. W życiu kieruje się zasadą „traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”. Najważniejszy jest dla niej szacunek do drugiej osoby. W relacji z klientami zawsze jest szczera i empatyczna.
W wolnych chwilach Kasia realizuje się wokalnie. Uwielbia też podróżować i odkrywać świat.